kosmetyki anwen
Włosy

Kosmetyki Anwen

Pielęgnacja włosów to niełatwa kwestia. W szczególności jeśli szukasz kuracji, która nie tylko poprawi ich wygląd, ale, przede wszystkim, zapewni witalność, wesprze wzrost i zagwarantuje zdrowy wygląd. Holistyczne podejście do pielęgnacji kosmyków proponuje nam marka Anwen, polski brand, który od lat dba o doskonałą kondycję włosów wymagających pań i panów. Czym kuszą kosmetyki Anwen?

Naturalne emolienty i równowaga PEH

Kupując kosmetyki drogeryjne, z pewnością zwracasz uwagę na opakowanie, przeznaczenie produktu. Czasem – również jego zapach. Rzadko posiadamy na tyle wiedzy tematycznej, by dokładnie sprawdzić skład środków, które stosujemy do pielęgnacji naszego ciała. W procesie tworzenia kosmetyków Anwen, specjalistki marki dbają o to, by trzy grupy składników aktywnych, tj. protein, humektantów i emolientów, łączyły się harmonijnie w całość zapewniającą najlepszą pielęgnację i odbudowę.

Naturalne kosmetyki anwen.

Kosmetyki Anwen – dlaczego tak wyjątkowe?

Niewątliwie, największą zaletą produktów polskiej marki jest niezwykle bogata wiedza i doświadczenie w pielęgnacji. Twórczynie marki zwracają szczególną uwagę na to, by kosmetyki Anwen przeznaczone były do włosów o określonym stopniu porowatości. Niska, średnia i wysoka porowatość to wskaźniki struktury włosów, dzięki którym mamy szansę lepiej zaplanować proces pielęgnacji. Środki są również w pełni naturalne, a przy ich produkcji i badaniu nie ucierpiały zwierzęta.

Poznaj już dziś moc najlepszych specyfików.

Podobał Ci się ten wpis?

Średni wynik 5 / 5. 1

Oceń jako pierwszy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *