Wyjątkowe kosmetyki Farmona.
Włosy

Farmona – poznaj filozofię krakowskiej marki

Polska marka z tradycjami, Farmona, działa na rynku od blisko ćwierćwiecza. Proponując nowoczesne rozwiązania pielęgnacyjne, nieustannie dba o to, by klienci marki cieszyli się witalnym wyglądem i korzystali z dobrodziejstw natury. W dzisiejszym wpisie zgłębię filozofię marki i sprawdzę, na które produkty warto zwrócić szczególną uwagę!

Piękno niezależnie od wieku. Poznaj cele marki

Krakowska firma Farmona działa na rynku od 1997 roku. Brand powstał z miłości do tego, co naturalne, a, jak podkreślają jej właściciele, celem nadrzędnym jest, by

połączyć zdobycze kosmetologii oraz odżywczą moc naturalnych składników roślinnych.

Obecnie w laboratoriach opracowuje się pieczołowicie receptury ponad 450 kosmetyków przeznaczonych do pielęgnacji: włosów, ciała i twarzy.

Naturalne produkty marki Farmona.

Farmona otworzyła się również na oczekiwania rynku usługodawców i współpracuje z gabinetami fryzjerskimi, kosmetologicznymi i kosmetycznymi, zapewniając dostęp do wysokiej jakości, specjalistycznych środków.

Farmona – nie tylko kosmetyki

Przez wzgląd na swoje doświadczenie w branży, firma zdecydowała się otworzyć swoje pierwsze, autorskie studio SPA sygnowane znakiem jakości Farmona. Hotel Business & SPA to miejsce, w którym klienci indywidualni mogą wziąć udział w sesjach masażu i SPA. Dla specjalistów stworzono dodatkowo specjalną przestrzeń, w której regularnie odbywają się szkolenia kosmetologiczne i pokazy zastosowania produktów krakowskiej marki w praktycznej pielęgnacji klientów. Wiedza, doświadczenie i wykorzystanie naturalnych środków to wyznaczniki brandu z tradycjami. Sprawdź ich jakość już dziś!

Podobał Ci się ten wpis?

Średni wynik 0 / 5. 0

Oceń jako pierwszy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *