Szukamy fryzjera/stylisty w Krakowie

Salon fryzjerski Backstage mieszczący się przy ul. Piastowskej 8 zatrudni doświadczoną stylistkę fryzur na pełny etat.
Gwarantujemy miłą atmosferę, pracę w zgranym zespole, bardzo wysokie wynagrodzenie 🙂
Jesteśmy Salonem który ceni sobie spokój i miłą rodzinną atmosferę w pracy.

Eco Backstage – wyjątkowe miejsce na mapie Krakowa, salon urody, w którym marki kosmetyków do pielęgnacji dobieramy na podstawie składników, jakich używają i stosunku do środowiska. Dbamy o to, by nie były testowane na zwierzętach, maksymalnie wykorzystywały niezwykłą moc natury, były wolne od substancji szkodliwych dla skóry i organizmu, a ich produkcja nie zagrażała środowisku. W naszym salonie łączymy dwie idee: ekologię oraz najwyższą jakość. Wierzymy, że Tobie także idea ekologii jest bliska.

Zadania:
– Strzyżenie damskie oraz męskie, koloryzacja, wykonywanie upięć;
– Doradztwo w zakresie wykonywanych usług;
– Przygotowanie stanowiska pracy oraz dbanie o jego czystość;
– Dbanie o dobry wizerunek salonu;

Oferujemy :
– Umowę o pracę;
– Wynagrodzenie podstawowe + prowizję uzależnioną od wyników;
– Szkolenia certyfikowane;
– Elastyczny grafik pracy;
– Pracę w młodym, kreatywnym zespole;

Oczekujemy:
– Minimum 3 – letniego doświadczenia na podobnym stanowisku;
– Samodzielności podczas wykonywania pracy;
– Umiejętności budowania relacji z klientami;
– Chęci rozwoju oraz brania udziału w organizowanych szkoleniach;
– chęci współtworzenia i rozwijania marki;

Zainteresowana/y ? Dołącz do naszego zakręconego zespołu Backstage już dziś!
CV wraz ze zdjęciem prosimy wysyłać pod eco.backstage@gmail.com 😉

www.ecobackstage.pl