Niewłaściwa pielęgnacja, zła dieta, trudne warunki pracy oraz codzienne używanie detergentów mogą powodować problemy ze stanem dłoni. Mogą to być przebarwienia, szorstkość i suchość skóry, rozdwajanie paznokci oraz nieestetyczny wygląd. Troskliwa pielęgnacja dłoni i odpowiednio dobrane zabiegi przywrócą im naturalny wygląd.
Zadbamy nie tylko o ich zdrowie, ale także o estetykę. Posiadamy całą gamę lakierów do paznokci firm premium, jak ZOYA i CND, a także bogatą gamę ozdób do manicure. Wierzymy, że jakość produktów jest najważniejsza, dlatego nasze kosmetyki nie zawierają agresywnych substancji chemicznych. Są przebadane klinicznie i bezpieczne do użytku dla kobiet w ciąży. Nie zawierają DBP, toluenu i formaldehydu.

Jakich kosmetyków używamy do pielęgnacji dłoni?

Do zadań specjalnych, mocno zniszczonej skóry dłoni posiadamy produkty eko-marki Qtica, z których każdy zawiera unikalną kombinację witamin, minerałów i składników naturalnych. Rezultaty są widoczne od razu, a to dzięki naturalnym i czystym składnikom selektywnie importowanym z Francji, Szwajcarii i Południowej Afryki – z każdego miejsca mają to, co najlepsze. W celu poprawy jakości produktów i składników firma Qtica stosuje technologię medyczną, a receptury preparatów chroni patent. Testowane jedynie dermatologicznie, nie uczulają. W ofercie naszego salonu pielęgnacji dłoni w Krakowie znajduje się relaksujący masaż dłoni, peeling cukrowy oraz kąpiel parafinowa.

Nie tylko pielęgnacja

Pielęgnujemy paznokcie i wykonujemy działania w zakresie manicure i pedicure w Krakowie. Wykonujemy manicure klasyczny, hybrydowy oraz japoński. Oferta manicure nie jest skierowana wyłącznie dla kobiet. Dla mężczyzn przygotowaliśmy manicure business. Zapraszamy również dzieci na manicure dziecięcy. Malujemy paznokcie na wybrany kolor, wykonujemy french oraz hybrydy. Istnieje możliwość stworzenia dodatkowych zdobień. Nasza oferta obejmuje również zdejmowanie hybryd.

Pielęgnacja dłoni w Krakowie - Salon Backstage