Szukasz zaufanego fryzjera w Krakowie? Nasz salon eko oferuje również usługi fryzjerskie. Niezależnie od tego, czy planujesz tylko podcięcie końcówek, czy kompletną odmianę fryzury – nasi fryzjerzy wykonają profesjonalne strzyżenie i sprawią, że będziesz zadowolona. Chcesz wykonać delikatne ombre lub wymarzony platynowy blond? U nas to możliwe. Jeśli nadal wahasz się i nie jesteś w stanie sama podjąć decyzji, możesz liczyć na radę naszych doświadczonych fachowców. Zaproponują Ci fryzurę, dopasują odpowiedni odcień i zregenerują zniszczone włosy. Podążamy za najnowszymi trendami, dlatego w naszej ofercie znajdują się: ombre, wielokolorowy baleyage, koloryzacja 3D oraz upięcia bankietowe, ślubne i balowe. Zależy nam na Twoim zadowoleniu!

Fryzjer Kraków

W naszym salonie wykonujemy strzyżenie damskie. Może ono obejmować wyłącznie podcięcie końcówek, grzywki lub radykalne cięcie. Stworzymy modną fryzurę zgodną z Twoimi oczekiwaniami. Strzyżenie męskie może dodatkowo obejmować strzyżenie wąsów i brody. Wykonujemy eko koloryzację, która może oznaczać delikatną zmianę lub całkowitą metamorfozę. Oferujemy odsiwianie, farbowanie odrostów lub pasemek, ombre, baleyage oraz dekoloryzację. Nasze usługi obejmują również modelowanie oraz profesjonalne upięcia włosów. Fryzjer tworzy upięcia, sploty i fryzury wieczorowe przeznaczone na różne okazje. Dbamy o to, aby Twoja fryzura była dopasowana do charakteru wydarzenia. Wykonujemy także wyjątkowe fryzury ślubne oraz fryzury próbne.

Pielęgnacja włosów u fryzjera

Zadbaj koniecznie o odpowiednią pielęgnację włosów i wykonaj ją u profesjonalnego fryzjera. Dbamy nie tylko o modne cięcie, ale też o zdrowie Twoich włosów, ponieważ wiemy, że pracę należy zacząć od samych podstaw. Eko fryzjerzy stosują szereg profesjonalnych zabiegów, które wzmacniają włosy, regenerują je i rekonstruują. Szczególną popularnością cieszą się zabiegi zwiększające objętość i odbudowujące strukturę włosa z Linii Odbudowującej OWAY, uznanej eko-firmy Rolland. Korzystamy również z kosmetyków naturalnych My.Organics, które są najwyższej jakości produktami. Regeneracja, a także kuracja nadtleniająca i odbudowująca są często niezbędne do osiągnięcia oczekiwanego efektu końcowego zabiegów fryzjerskich. Pamiętaj, że tylko odpowiednio wypielęgnowane włosy będą wyglądać olśniewająco.
Fryzjer w Krakowie - Salon Backstage